Guess Rebellious Gold Stainless Steel Gold Dial Quartz Watch for Women - GW0601L1
People are viewing this right now
✔
100% Original Watch
✔
All Accessories & Warranty Included
sold in last hours
TRUSTED PAYMENT METHODS
Description
he Guess Rebellious GW0601L1 women's watch is an eye-catcher. The gold dial decorated with crystals is covered with flexible mineral glass. The water resistance of the device is 3 ATM.
| Model | GW0601L1 |
|---|---|
| EAN Code | 91661537196 |
| Manufacturer | Guess |
| Gender | Ladies |
| Warranty | 2 years |
| Water Resistance | 30 meters |
| Movement | Quartz |
| Case material | Stainless steel |
| Case shape | Round |
| Case Width | 36.00 mm |
| Case Thickness | 9.00 mm |
| Dial color | Gold |
| Crystal | Mineral |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Strap Color | Gold |
| Strap Width | 22.00 mm |
| Product type | watch |
Guess Rebellious Gold Stainless Steel Gold Dial Quartz Watch for Women - GW0601L1