Emporio Armani Renato Chronograph White Dial Watch for Mens-AR2432
Rs.24,500.00
People are viewing this right now
✔
100% Original Watch
✔
All Accessories & Warranty Included
sold in last hours
TRUSTED PAYMENT METHODS
Description
| Brand | Emporio Armani |
|---|---|
| Brand Kind | Emporio Armani Renato Large |
| Gender | Men |
| Watch Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Dial Color | Silver |
| Strap Type | Leather |
| Strap Color | Black |
| Strap Kind | Genuine Leather |
| Band Width | 22 mm |
| Diameter | 43 mm |
| Thickness | 11 mm |
| The Weight | 70 Grams |
| Date | Monthly Date |
| Water Resistance | 50 Meters |
| Design | Giorgio Armani |
| Movement | Quartz (Battery) |
| Warranty | One year against industry defects |
| Special Features | ———- |
| Product Code | AR2432 |
Emporio Armani Renato Chronograph White Dial Watch for Mens-AR2432
Rs.24,500.00